kaip-issirinkti-tinkama-automobili-nuomai

Renkantis automobilį nuomai dažnai iškyla klausimas: kaip išsirinkti tinkamiausią automobilį nuomai?

Paprastai atsakymą rasti gana sunku, tačiau tereikia atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius aspektus. Juos pateiksime šiame straipsnyje.

Kokie tai aspektai?

• Pirmiausia, pagalvokite, koks yra automobilio nuomos tikslas. Galbūt turite kur nors važinėti verslo reikalais, o galbūt su visa šeima planuojate važiuoti atostogų prie jūros. Būtent nuo automobilio paskirties ir priklauso, kokių nuomotos transporto priemonės specifikacijų reikalausite: kokio dydžio, kiek vietų, koksvariklio galingumas, kokiu kuru varomas, kokio amžiaus yra tas automobilis, kurio norite.

Susiskirstykite prioritetus – ar lemiamas veiksnys jums yra kaina ar saugumas, ar prestižas, ar galia ir kita. Taip pat svarbuatkreipti dėmesį ir į laikotarpį – kiek ilgai žadate automobilį turėti.

• Pagalvokite ir apie nuomos paslaugas teikiančią įmonę:

  1. Daug naudingos informacijos galima rasti internete. Būtent čia rasite rekomenduojamas, lūkesčius pateisinusias įmones, pačių klientų paliktus atsiliepimus, pagyrimus ar skundus. Atkreipkite į tai dėmesį, nes klientai patys dalijasi savo patirtimis. Tai jums padės orientuotis, kokios įmonės yra patikimos, o iš ko galima tikėtis nusivylimo.
  2. Atkreipkite dėmesį į įmonių siūlomas kainas – ar jos jums tinka, ar yra siūlomos kokios nors nuolaidos, kiek kainuoja konkretus dominantis automobilis. Nepamirškite savo finansinių galimybių.
  3. Labai svarbu atkreipti dėmesį į nustatytas įmones sąlygas. Pavyzdžiui, ar klientams yra suteikiama techninė pagalba, jei kelyje nutinka kokia nelaimė ar yra koks nesklandumas. Juk niekada nežinoma, kas gali nutikti. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar atliekant rezervaciją yra taikomi mokesčiai, jei taip, ar jie yra jums priimtini.

• Apsvarstykite, ar norėsite papildomų paslaugų ir kokios jos bus. Galbūt automobilį jums reikia privežti į tam tikrą vietą, gal jums būtinai reikia vaikiškos kėdutės, o gal – GPS navigacijos. Stebėkite, ar išsirinktas automobilis, įmonė atitinka jūsų nustatytas sąlygas, reikalavimus.

Apibrendinimas

Susiskirstę prioritetus ir pasidomėję situacija, tikriausiai jau išsirinkote automobilį ir įmonę, kurie atitiktų lūkesčius. Galite jaustis ramiai ir žengti kitą paprastą žingsnį – paties automobilio nuomavimąsi.